Der Plastik

Der Plastik is a company that has a wide range of products, serves more than one sector, produces and exports products at international standards using high technology.

Our company, which has adopted the first-class service as a principle with its high-tech machine park, meticulous workmanship, and quality of its expert and entrepreneur staff, continues to work with a vision that aims to be a world-renowned company.

 

Customer Oriented Packaging Solutions

Der Plastik; has actualized its customer-oriented production philosophy. In all stages from determining customer needs to after-sales satisfaction measurement, Der Plastik applies flexible manufacturing methods with its dynamic organizational structure and modern production equipment that acts with customer expectations and aims at the maximum satisfaction level for its customers. Der Plastik produces customer-specific solutions according to customer requests.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük: Der Plastik çalışanları etik değerlere sahiptir. Birbirimize, müşterilerimize ve topluma verdiğimiz sözleri tutarız. İnsani değerlere önem veririz.
Sosyal Sorumluluk: Hedeflerimiz müşterilerimize dönüktür. Tüm çalışanlarımız kalite ve çevre bilincine sahiptir. Çevreyi korur ve korunması için çaba gösteririz.
Sürekli Gelişim: Takım olarak kalıpları kırar, yeni fikirler üretiriz. Mevcut olanla yetinmez daha ilerisini hedefleriz. Faydalı değerler yaratırız.
Kurumsallık: Kendimizi Der Plastik’in bir parçası olarak görürüz. Ortak geleceğimiz için çalışırız. Ulusal değerlerimizi benimser ve savunuruz. “Kalite geleceğimizdir” anlayışıyla iş yaparız.
hakkimzda

VİZYONUMUZ

"Tüm dünyada, ambalaj sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen, marka bir firma olmak."

MİSYONUMUZ

"Sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden, yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun mamulleri en yüksek kalite standartlarına uygun olarak zamanında teslim eden, uzman çalışanlarımızla beklentilerin ötesinde memnun olan sadık bir müşteri kitlesi yaratmak."

Kalite

Ambalaj ürünlerinin tasarım ve üretimini gerçekleştirirken, hedeflediği VİZYONA ulaşmak, üstlendiği MİSYONU yerine getirmek için kalite üretir.

İş Birliği

Tedarikçi ve yüklenici firmalar ile işbirliğine gidip, yasal sorumlulukları yerine getirerek kalite üretir.

İş Sağlığı ve Güvenliği

İş sağlığı ve güvenliği kurallarına üst düzeyde uyarak, emniyetli bir iş ortamı sağlayıp, riskleri azaltarak, tüm çalışanları ve ziyaretçileri için sağlıklı, güvenli bir iş ortamını sağlayarak kalite üretir.

Teknoloji

Yüksek teknolojiye yatırım yapmaya, kullanmaya özen göstererek kalite üretir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri istek ve beklentilerine uygun çevreye saygılı ürünler geliştirerek, üreterek, müşteri memnuniyetini artırarak kalite üretir.

Standartlar ve Yasalar

Ulusal ve uluslararası standartları, yasaları, üçlü sorumluluğun yol gösterici ilkelerini uygulayarak, kendi standartlarını geliştirerek kalite üretir.

Hijyen

Ürünlerini, sıhhî koşullarda, gıda güvenliğine önem vererek ve sağlığa uygunluk güvencesiyle imal ederek kalite üretir.

Gelişim

Sürekli gelişimi ilke edinerek, Kalite, Çevre, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarını yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, gerekli kaynakları sağlayarak kalite üretir.

Takım Çalışması

Açık iletişime, takım çalışmasına, eğitime, çalışan memnuniyetine, iş sağlığı ve güvenliğine önem vererek kalite üretir.

Çevre

Üretim, dağıtım, bertaraf uygulamaları, doğal kaynak tüketimini azaltıcı önlemleri ve kirlenmenin önlenmesi ilkesi ile çevreyi koruyarak kalite üretir.

Eğitim

Çalışanların eğitim seviyelerini sürekli geliştirerek kalite üretir.